Google Reklamlar

Google Reklamlar

Google Reklam

Büyük küçük tüm işletmeler, artık internet dünyasında yalnız değil. Sizlere küçük bütçelerle geri dönüşümü Google reklamları Sakarya, Uşak, Bolu, Düzce yani Türkiye’nin neresinde olursanız olun www.nevzatakkor.com ile sağlıyor ve firmanızı büyüterek online satış pazarlama yapmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Tek yapacağınız işlem sadece bize ulaşmak.

Dünyada kobiler veya büyük ölçekli işletmeler, Google reklamları sayesinde kısa sürede büyük kitlelere ulaşarak ilgi odağı haline gelmiştir. Küçük bütçelerle Google reklamları size geri dönüşü kısa sürede sağlar. Firmalar reklamlar için çok büyük bütçeler ayırmaktadır. Daha küçük bir bütçeyle Google reklamlarının birçok arama sonuçlarında görünmesini sağlayarak sitenize ziyaretçi sayısını arttırarak ürünlerinizi tanıtır ve satış yaparsınız. Google reklamları ile Uşak, Sakarya, Bolu, Düzce, İstanbul’da değil ülke içinde ve yurt dışında sektörünüz ile ilgili müşteriler kazanarak firmanızı tanıtma olanağını bulursunuz. Gelişen teknoloji insanların alışveriş alışkanlıklarını da değiştirmiştir. Kullanıcılar artık evlerinden çıkmadan veya iş yerlerinden, otobüste, yolculukta her yerde akıllı cihazlarıyla ürün araştırması yapabilmekte veya satın alabilmektedir. Yani artık bulunulan yerin şehrin uzaklığı anlamını yitirmiş dünyanın neresinde olursa olsun kullanıcılar tuşlarla istediği ülkede istediği ürüne ulaşabilmektedir. Kobilerin veya şirketlerin de reklam harcamaları için artık çok büyük bütçeler ayırmasına gerek kalmayarak maliyetleri Google reklamları ile oldukça düşürdükleri görülür. Google reklamları sayesinde sitenize gelen ziyaretçilere ister yeni ürününüzü tanıtır ister kampanyalarınızı haberdar edersiniz. Böylece marka değeriniz de artar. Google gelirlerinin %90’nı reklamlardan sağlamaktadır.  Google  Adwords reklamlarına fazla ilginin sebebi, reklam için bir tek tıklamada  bile ücret ödemenizdir. Verilen bir reklam arama sonuçları ve Google Advords ile birlikte yayınlanır ve anahtar kelimeler aynı sayfada yer alır. Google, verilen reklamlarda tıklama başı maliyetlerle ücretlendirme belirlenir.  

Google reklamlarına, Uşak’tan Sakarya’ya, Doğu’dan Batı’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar tüm kullanıcılara ulaşabilmek için ihtiyaç duyarız. Çağın gereği internet dünyası en çok ziyaret edilen mecradır. Her gün milyonlarca kişi internette arama yapmaktadır. Sizlerde, bu şekilde firmanızı, ürünlerinizi tanıtarak online satış pazarlama yapabilirsiniz.

YORUMLAR

  • HAZAL GÜNEŞ02-05-2021 08:48:11

    Hedef kitlemize ulaşabilmemiz için dijital reklam kanallarının oldukça başarılı bir şekilde kullanıldığını gördüm. Doğru müşteriyi bulabilmek adına Google Adwords planlaması profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmişti. Bu alanda en iyiler olduklarını söyleyebilirim. Yüksek bir Google başarısı istiyorsanız rahatlıkla çalışabilirsiniz. Teşekkür ediyoruz.

  • EDA AYDINER02-05-2021 08:46:26

    Firmamız için Google Adwords çalışması yaptırdık ve oldukça önemli faydalar gördük. Kısa sürede bu reklam kanalı üzerinden çok ciddi bir müşteri ve ziyaretçi akışı elde ettik. Teşekkür ederiz. Çok başarılı bir çalışma oldu.

  • GÖZDE GİZEM KIRCALI02-05-2021 08:44:59

    Google Adwords hizmeti almak firmamız ve ürünlerimiz açısından nasıl bir avantaj sağlıyor? Bu hizmeti almak sitemize ziyaretçi trafiğinin artmasını sağlayacak mı? Fiyatlandırma konusunda da dönüş yapabilir misiniz?

YORUM YAZ

Nevzat Akkor - Sosyal Ağlar