Gear Fit 2 Pro bekleyenlere kötü haber!

Gear Fit 2 Pro bekleyenlere kötü haber!

Samsung’tan yenilikler üst üste gelmeye başladı. Giyilebilir teknoloji ürünlerine Samsung, Tizen işletim sistemi tabanlı Gear Fit 2 Pro eklemek için gün saymaya başladı. İşte bu özel ürün 23 Ağustos tarihinde bir etkinlikle tanıtılacak ve merakla bekleyenler için Galaxy Note 8 ile aynı zamanda tüketiciyle buluşacak.

Ve Gear Fit 2 Pro’nun Fiyatı

Takipçileri tarafından fiyatı merakla beklenen Gear Fit 2 Pro ‘dan gelen haberler biraz üzeceğe benziyor. Kesinleşen haber ise önceki sürüm Gear Fit 2’den hemen hemen 20 dolar daha pahalı olacağı. Böyle olunca Gear Fit 2 Pro’nun fiyatının 199 dolar olacağı ortaya çıkmıştır.

Gear Fit 2 Pro tasarımında değişiklik yapılacağı, suya dayanıklılık hususunda önemli geliştirmeler olduğu ve cihazın kordonun da sağlamlaştırıldığı kaydedildi. Tüm bunlar da fiyat artışını doğrudan etkilemiştir.

Yüzmeyi sevenler ve direk dalış yapanların kullanabileceği Gear Fit 2 Pro’nun suya dayanıklılığı üst seviyede geliştirilmiştir. Müzikseverler de bu cihazla, müzik dosyalarını oynatabilir ve Spotif’dan çevrimdışı olarak istenilen tüm şarkıları dinleyebilecekler.

YORUMLAR

  • muhammed16-03-2019 04:59:23

    tühhhhhh :))))

YORUM YAZ

Nevzat Akkor - Sosyal Ağlar