Yandex Mail Ücretlendi!

Yandex Mail Ücretlendi!

Yandex mail ücretlendi! Kurumsal firmalar tarafından birçok avantaj sunması dolayısı ile tercih edilen Yandex kurumsal mail hizmeti ücretli mi oldu? Sorusu kafaları karıştırdı. Yandex 360 hesabı açmak isteyenler Yandex mail ücret uyarısı ile karşılaştı. Yandex yaptığı değişikliklerle yeni özelliklere sahip ara yüzü ile Yandex 360 sürümüne geçti.

Yandex yaptığı açıklamada 17 Nisan 2023 tarihinden itibaren daha önce ücretsiz olarak sunduğu ücretsiz mail servisini ücretli olacağını açıkladı. Kurumsal Yandex 360 hesabı eklemek isteyenlerin karşına çıkan ekran görüntüsü Yandex mail ücretli mi? sorusu akla getirdi.

Bu tarihten sonra Yandex 360 kullanıcı iseniz ücretli planlandırmalardan birini tercih etmek zorunda kalabilir. Eğer tercih yapılmazsa sadece mail okuma özelliği kullanılabilir durumda kalırken, mail cevaplama ve mail gönderim özellikleri kullanılamayacak.

Yandex 360 değişikliklerinden kimler etkilenecek?

  • Yandex 360 kurumsal olarak ücretsiz kullananlar
  • Ticari ve iş hizmetleri için Yandex 360 kullanan bireysel ve tüzel kişiler
  • Yandex Connect ve Yandex.Mail for Domain hizmetlerini kullananların

etkileneceği düşünülüyor.

Bazı Yandex kullanıcılarına Yandex tarafından 6 Şubat 2023 böyle bir bildirim gönderilmiştir.

 

17 Nisan 2023 tarihinden itibaren Yandex Mail Ücretlendi Mi? sorusuna cevap için Yandex’ten yapılan açıklamayı aynen size sunuyoruz.

"Merhaba!

16 Mayıs 2023 tarihinden itibaren Yandex 360'ın ticari hizmetler için kullanım koşullarını revize etmek zorunda kalıyoruz.

Bunun nedeni, yeni veri depolama ekipmanı sağlama lojistiğinin karmaşıklığıdır: fiyatlandırma politikasındaki bir değişiklik, kuruluşlar için hizmetleri sürdürmemize ve geliştirmemize yardımcı olacaktır. İşletmeler için Yandex 360'ın özelliklerine erişmeye devam etmek için 16 Mayıs 2023'e kadar temel planlardan birini seçin ve ödeyin.

Bu değişikliklerin hizmetlerimizi kullanma deneyiminizi etkileyebileceğini anlıyoruz. Size zaman kazandırmak için güncellemeleri 2023 yılına erteledik.

Bir plan seçmezseniz, ücretsiz sürümü kullanan kuruluşunuz 16 Mayıs 2023'ten itibaren okuma moduna geçecektir.

Bunun kuruluşunuzdaki kullanıcılar için anlamı:

  • Posta: Kullanıcılar maillere ve yeni gelen kutularına erişebilecek, ancak mail yazamayacak (yanıtlama veya iletme dahil).
  • Disk: Kullanılabilir sınır içindeki dosyalar kalır ve indirilebilirler. Yeni dosyalar yüklemek ve paylaşmak pasif olacak.
  • Bültenler: Hizmete erişim olmayacak - yeni posta göndermek mümkün olmayacak.
  • Yönetim: Kuruluşa çalışan eklemek ve yeni bir etki alanı bağlamak sınırlı olacaktır.

Servislerin tüm özelliklerini duraksamadan kullanmak için hemen tarifelerden birini seçin ve ödeyin. Hizmetler için kart ve fatura ile ödeme yapabilirsiniz."

 

Yandex 360 ücretlendirme detayları için bağlantıya tıklayınız.

https://mail360.yandex.com/premium-plans

 

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ

Nevzat Akkor - Sosyal Ağlar