Google Adwords'de 1. Sayfada Olmak İster Misiniz?

Google Adwords'de 1. Sayfada Olmak İster Misiniz?

Google Adwords'de 1. Sayfada Olmak İster Misiniz?

Kim derdi ki, Uşak'ta, Sakarya'da yaşarken oturduğumuz yerden tüm dünyaya ürünlerimizin tanıtımını, satışını yapabileceğimizi... Düşünmek bile imkansız gibiydi. Ama teknoloji o kadar gelişti ki daha önce hayal dediğimiz herşey gerçek oldu. Google reklam ile sınırlarımızı aştık. Hem de çok kolay ve diğer reklam giderlerinden daha düşük maliyetle.

Biz size diyoruz ki; Google Adwords ile 1. sayfada, 1. sırada yer alın. Sakarya, Uşak'taki iş yerinizde bol köpüklü kahvenizi yudumlarken biz reklamlarınızı hazırlayalım. Oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayın. Google Adwords reklamları; Google.com da yer almak istediğiniz anahtar kelimelerin seçimi ile başlar. Reklam yönetim hesabınızdan her tıklama için ne kadar ödemek istediğinizi belirlersiniz. Burada tıklama başına en yüksek ücreti veren rakiplerinden öne geçer.

Sakarya, Uşak nerede olursanız olun. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Google Reklam konusunda profosyonel bir ekiple www.nevzatakkor.com tüm analizler yapılıp, reklam verme hedef kitlenize ulaşmak için her türlü işlem planlı ve itinalı bir şekilde yapılır. Google Adwords kampanyalarınızdan en iyi verimi elde etmeniz için optimizasyonlar yapar ve performans odaklı çalışırız.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ

Nevzat Akkor - Sosyal Ağlar