Google Reklam

Google Reklam

Büyük küçük tüm işletmeler, artık internet dünyasında yalnız değil. Sizlere küçük bütçelerle geri dönüşümü Google reklamları Sakarya, Uşak, Bolu, Düzce yani Türkiye’nin neresinde olursanız olun www.nevzatakkor.com ile sağlıyor ve firmanızı büyüterek online satış pazarlama yapmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Tek yapacağınız işlem sadece bize ulaşmak.

Dünyada kobiler veya büyük ölçekli işletmeler, Google reklamları sayesinde kısa sürede büyük kitlelere ulaşarak ilgi odağı haline gelmiştir. Küçük bütçelerle Google reklamları size geri dönüşü kısa sürede sağlar. Firmalar reklamlar için çok büyük bütçeler ayırmaktadır. Daha küçük bir bütçeyle Google reklamlarının birçok arama sonuçlarında görünmesini sağlayarak sitenize ziyaretçi sayısını arttırarak ürünlerinizi tanıtır ve satış yaparsınız. Google reklamları ile Uşak, Sakarya, Bolu, Düzce, İstanbul’da değil ülke içinde ve yurt dışında sektörünüz ile ilgili müşteriler kazanarak firmanızı tanıtma olanağını bulursunuz. Gelişen teknoloji insanların alışveriş alışkanlıklarını da değiştirmiştir. Kullanıcılar artık evlerinden çıkmadan veya iş yerlerinden, otobüste, yolculukta her yerde akıllı cihazlarıyla ürün araştırması yapabilmekte veya satın alabilmektedir. Yani artık bulunulan yerin şehrin uzaklığı anlamını yitirmiş dünyanın neresinde olursa olsun kullanıcılar tuşlarla istediği ülkede istediği ürüne ulaşabilmektedir. Kobilerin veya şirketlerin de reklam harcamaları için artık çok büyük bütçeler ayırmasına gerek kalmayarak maliyetleri Google reklamları ile oldukça düşürdükleri görülür. Google reklamları sayesinde sitenize gelen ziyaretçilere ister yeni ürününüzü tanıtır ister kampanyalarınızı haberdar edersiniz. Böylece marka değeriniz de artar. Google gelirlerinin %90’nı reklamlardan sağlamaktadır. Google Adwords reklamlarına fazla ilginin sebebi, reklam için bir tek tıklamada bile ücret ödemenizdir. Verilen bir reklam arama sonuçları ve Google Advords ile birlikte yayınlanır ve anahtar kelimeler aynı sayfada yer alır. Google, verilen reklamlarda tıklama başı maliyetlerle ücretlendirme belirlenir.

Google reklamlarına, Uşak’tan Sakarya’ya, Doğu’dan Batı’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar tüm kullanıcılara ulaşabilmek için ihtiyaç duyarız. Çağın gereği internet dünyası en çok ziyaret edilen mecradır. Her gün milyonlarca kişi internette arama yapmaktadır. Sizlerde, bu şekilde firmanızı, ürünlerinizi tanıtarak online satış pazarlama yapabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ

Nevzat Akkor - Sosyal Ağlar